Apartamenti 2+1 ne Shitje tek Tirana Golden Park
Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 9, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65813
ap21-14.jpeg
ap21-13.jpeg
ap21-12.jpeg
ap21-11.jpeg
ap21-9.jpeg
ap21-8-1.jpeg
ap21-7-3.jpeg
ap21-6-4.jpeg
ap21-4-4.jpeg
ap21-3-6.jpeg
ap21-2-7.jpeg
ap21-1-5.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Perballe Spitalit Amerikan 3, komleksi Tirana Golden Park, disponojme per shitje Apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2, kati 6 banim,  ne ndertim te ri,me ashensor, i mobiluar ne stil modern me paisje te reja dhe teper cilesore. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualeti, dhe  dy ballkone nje prej te cileve ka nje hapesire shume te bollshme. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ka orientim jugperendim dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 173 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
95 ㎡
Sipërfaqe Neto:
95 ㎡
Tualete:
1
Kati:
6
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi