Apartamenti 2+1 ne Shitje Bllok Tirane
Bllok
320 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: April 6, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65997
f392da20-dd69-4bf4-95f3-8efd92b2f0aa.jpg
b6fd6232-e3e2-43ff-b39f-7cf51f58f5f8.jpg
a9017f3d-adaa-4b71-9e1f-9862535adc0b.jpg
a719e548-8204-4b84-ba38-d633c1004a81.jpg
5537ab8f-e4f6-4846-b7c3-626d886b9b8e.jpg
16cfcecb-2ea7-40b1-87f7-d0f484945fc3.jpg
5e806334-ff3e-47b2-b350-316305d67974.jpg
1b0e2676-c052-421a-a20b-64744629c049.jpg
6c1df8cd-32a9-4532-b8ec-ff44b7362ccd.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Prane Bar Roma, disponojm per shitje apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2, kati i 3, pa ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dy dhoma gjumi, dy depo, tre ballkone 2 nga te cilet jan të mbyllur me vetrate, dhe tualeti. Mundësi ndarje në 2 apartamente ose 3 garsoniere.

Shitet 320 000 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
110 ㎡
Sipërfaqe Neto:
110 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja