Apartamenti 2+1 ne Shitje tek Ish Fusha e Aviacionit
138 000 €
Data e publikimit: April 11, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66013
Ish-fusha-aviacionit-21-6.jpg
Ish-fusha-aviacionit-21-5.jpg
Ish-fusha-aviacionit-21-4.jpg
Ish-fusha-aviacionit-21-2.jpg
Ish-fusha-aviacionit-21-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Abedin Rexha, disponojme apartament 2+1 ne shitje me siperfaqe 103m2 .Apartamenti ndodhet ne nje kompleks i cili ka filluar te ndertohet dhe aktualisht po punohet me nje cilesi maksimale. Eshte i pozicionuar ne nje lokacion perfekt ku do te kete Shkolle dhe Kopesht Publik per vetem 300 m larg,hapesira te gjelberuara ,cilesia e punimeve premium me vetrat te ventiluar per te rritur cilesin dhe eficencen e energjis. Planimetria eshte perfekte ku perfshihen 2 banjo dhe dhoma e gjumit matrimoniale me mundesi planifikimi te garderobes dhe me tualet te inkorporuar ne dhome. Ballkoni funksional me komunikim nga salloni dhe dhoma per tu shfrytezuar maksimalisht. Kati i 4 teknik me pozicionim Lindje mundeson drite dhe ajrim gjate gjithe dites.
Eshte Opsionale dhe 2 parkinge te tjere shtese po ne katin – 1 me vlere 17 000 euro/post.

Shitet  138 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
103 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Sistem Ngrohje
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi