Apartamenti 2+1+2 ne shitje Ysberisht ne Tirane
Yzberisht
122 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: April 22, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66044
Ap-212-Yzberisht-11.jpg
Ap-212-Yzberisht-7.jpg
Ap-212-Yzberisht-4.jpg
Ap-212-Yzberisht-2.jpg
Ap-212-Yzberisht-1.jpg
Ap-212-Yzberisht-3.jpg
Ap-212-Yzberisht-10.jpg
Ap-212-Yzberisht-5.jpg
Ap-212-Yzberisht-9.jpg
Ap-212-Yzberisht-8.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga 3 Deshmoret, prane rrethrrotullimit Yzberisht, shitet Apartament 2+1+2, siperfaqe 92.91m2, kati i 2 ne nje pallat te ri me ashensor, me punime bashkohore totalisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.Shitet si ne foto.

Shitet 122.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
92.91 ㎡
Sipërfaqe Neto:
82.22 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja