Apartamenti 3+1+2 me qira tek Brryli
Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Data e publikimit: July 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65995
jepet-me-qera-super-apartament-3-1-7.jpeg
jepet-me-qera-super-apartament-3-1.jpeg
jepet-me-qera-super-apartament-3-1-5.jpeg
jepet-me-qera-super-apartament-3-1-1.jpeg
jepet-me-qera-super-apartament-3-1-3.jpeg
jepet-me-qera-super-apartament-3-1-4.jpeg
jepet-me-qera-super-apartament-3-1-6.jpeg
bajram-curri.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bulevardi Bajram Curri, prane Eco Market, ofrohet per qera apartameti  3+1+2 me siperfaqe 175 m2  kati i 12(jo i fundit) te nje pallati te ri me ashensor, i mobiliuar si ne foto. Apartameti organizohet me soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon.

Jepet 600 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
175 ㎡
Sipërfaqe Neto:
170 ㎡
Tualete:
2
Kati:
12
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja