Apartamet 1+1 ne shitje prane shkolles Osman Myderizi Tirane
Shkolla Osman Myderizi
125 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 18, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65700
11-ne-shitje-te-osman-myderiz-tirane-2.jpg
11-ne-shitje-te-osman-myderiz-tirane-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Prane shkolles Osman Myderizi, disponojme per shitje apartament 1+1 me siperfaqe 68.89m2, kati i 7 banim ne nje pallatte ri ne ndertim. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 1 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe nje ballkon. Pallati pritet te perfundoj ne vere te vitit 2025.

Shitet 125 000 euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
69 ㎡
Sipërfaqe Neto:
51.3 ㎡
Tualete:
1
Kati:
7
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi