Apartamet me qera 2+1 tek Kristal Center
800 €
Data e publikimit: January 22, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65738
21-1.jpeg
21-2.jpeg
21-3.jpeg
21-4.jpeg
21-5.jpeg
21-6.jpeg
21-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Frang Bardhi, jepet me qera apartamet 2+1 me siperfaqe 87m2 ne katin e 3 , pallat i ri me ashnesor.Apartameti organizohet nga soxhorno, dy dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon. Apartameti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, i gjithi i shtruar me parket, kondicioner.

Jepet me qera 800 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
87 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Karakteristikat
Ashensore|Dhoma Gjumi|Kati>kati 3|Kuzhine|Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi