Apartamete 2+1 me qera tek Kompleksi Kontakt ne Tirane
700 €
Data e publikimit: January 18, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65726
ap21-1-2.jpeg
ap21-6-1.jpeg
ap21-7-1.jpeg
ap21-2-2.jpeg
ap21-3-1.jpeg
ap21-5-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

21 Dhjetori tek Kompleksi Kontakt disponojm me qera aprtamet 2+1 me siperfaqen 100m2, kati  i 5. Apartameti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar plotësisht me mobilie dhe pajisje moderne. Përfshin kondicioner, ambiente me shumë dritë natyrale. Kompleksi ofron hapësira të gjelbëruara dhe argëtuese.

Jepet me qera 700 euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 5|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja