Apartamete 3+1+Post Parkimi me qera tek 21 Dhjetori
700 €
Data e publikimit: January 17, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65716
ap31-8.jpeg
ap31-7.jpeg
ap31-6.jpeg
ap31-4.jpeg
ap31-3.jpeg
ap31-2.jpeg
ap31-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartameti ndodhet ne brendsi te Kompleksit Kontakt tek 21 Dhjetori, ofrohet per qera 3+1 me siperfaqe 90m2 kati i 2 i mobiliuar si ne foto. Apartameti organizohet me soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. NPost Parkimi i perfshire ne cmim.

Jepet me qera 700 euro.

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
90 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Dhoma Gjumi|Kati>kati 2|Kuzhine|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja