Apartameti 2+1 me qira tek Fresku
450 €
Data e publikimit: January 29, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65768
fresk-5.jpeg
fresk-4.jpeg
fresk-3.jpeg
fresk-2.jpeg
fresk-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Dajtit ngjitur me restorant Olsin jepet apartament me qera  2+1 , me siperfaqe 90m2 , kati 2. Apartamenti  organizohet nga soxhorno, dhoma gjumi dhe tualet dhe ballkon. Jepet si ne foto.

Jepet me qira 450 euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
90 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 2|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli