Biznes Bar - Restorant + Truall ne shitje prane Rreth rrotullimit te Shkozes ne Tirane
1 €
Data e publikimit: February 17, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65186
Restorant-ne-shitje-ne-shkoze-1.jpeg
Restorant-ne-shitje-ne-shkoze-2.jpeg
Restorant-ne-shitje-ne-shkoze-3.jpeg
Restorant-ne-shitje-ne-shkoze-4.jpeg
Restorant-ne-shitje-ne-shkoze-5.jpeg
Restorant-ne-shitje-ne-shkoze-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet prane Rreth Rrotullimit te Shkozes Vile 3 kateshe + 5000m2 truall nderitim , ku kati i pare eshte bar restorant. Mundesi shume e mire investimi , pasi me  harten e planifikimit urban toka eshte per ndertim, dhe mund te ndertohet 5+1 kate.

 

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
5000 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Hipotek
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

No data was found