Bllok apartamentesh ne shitje ne Rrugen e Durresit ne Tirane
Rruga e Durresit
880 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 4, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69028
My Home Logo

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Durresit , prane Hotel Coloseum , shiten 6 apartamente nga te cilat, 1 apartament 2+1 , 3 apartamente 1+1 dhe 2 garsoniere , me siperfaqe totale 280m2 , ne katin e 4 te fundit ne pallat ekzistues. Apartamentet jane totalisht te investuara , te mobiluara ne menyre bashkohore. Mundesi shume e mire investimi per air bnb, pasi mund te sjellin te ardhura minimumi 10,000 Euro ne muaj. Apartamentet shiten si bllok i vetem. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Kjo prone vjen bashke me 2 poste parkimi te perfshira ne cmim.

Shitet : 880,000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
6
Sipërfaqe Bruto:
280 ㎡
Tualete:
5
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja