Bulevardi Bajram Curri Jepet Apartament Me Qira
700 €
Data e publikimit: January 8, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65674
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-2.51.04-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-2.51.04-PM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-2.51.04-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-2.51.04-PM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-2.51.03-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-2.51.03-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-2.51.03-PM-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bulevardi Bajram Curri Jepet Apartament Me Qira. Apartamenti ndodhet perballe ish-ekspozites , e tipologjise 2+1 , me siperfaqe 91m2 ,ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues .Organizohet  nga koridori shperndares , sebashku  me kendin e  kuzhines , nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome per femije , nje tualet dhe nje ballkon .                                                    Qira 700 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
92 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja