Dhome Frigoriferike me Qira Ali Demi Tirane
Ali Demi
350 €
/Muaj
Data e publikimit: June 3, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67888
dyqan me qira ali demi (2)
dyqan me qira ali demi (1)
dyqan me qira ali demi (4)
dyqan me qira ali demi (5)
dyqan me qira ali demi (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Ali Demi, afer Azilit te Pleqeve, disponojme per qira Dyqan-Dhome Frigoriferike Ftohese, me siperfaqe 25 m2 dhe kapacitet mbajtes 30 m3. Frigoriferi eshte i ri, i paperdorur. I pershtatshem per dyqan ose magazinim.

Jepet me Qira 350 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
25 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Shkelqim Fusha
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

650 €
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Petro Nini Luarasi
1 100 €
Fatjana Cukali

Qera

2 000 €
Bajram Alldervishi

Qera

rruga dibres
1 500 €
Fatjana Cukali