Dubleks me qera Residenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane
Kodra e Diellit
890 €
Data e publikimit: January 25, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65755
duplex-me-qera-rezidenca-kodra-e-diellit-2-4.jpeg
duplex-me-qera-rezidenca-kodra-e-diellit-2-1.jpeg
duplex-me-qera-rezidenca-kodra-e-diellit-2-5.jpeg
duplex-me-qera-rezidenca-kodra-e-diellit-2.jpeg
duplex-me-qera-rezidenca-kodra-e-diellit-2-3.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Residenca Kodra e Diellit 2 , jepet me qera dubleks, me siperfaqe 120 m2. Dubleksi organizohet ne njerin kat kuzhine, soxhorno, nje tualet dite dhe ambient i vogel sherbimi i lavatrices dhe thareses, kati poshte ne dy dhoma gjumi ku te dyja kane krevate dopio, njera nga dhomat me garderobe, nje tualet dhe nje zone e dedikuar me sirtare per organizim. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Jepet si ne foto.

Jepet me Qera : 890 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja