Dubleks me Qira Kodra Diellit 2 Tirane
Kodra Diellit 2
1 300 €
/Muaj
Data e publikimit: June 28, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68897
IMG_9341 (1)
IMG_9301
IMG_9341

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Kodra e Diellit 2, prane British School of Tirana disponojme per qira apartament 3+1 me siperfaqe 150m2, kati zero, i  mobiluar. Apartamenti organizohet ne  sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verande.Posti i parkimit i perfshir ne cmim.

Jepet me Qira 1300 Euro/muaj.

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
150 ㎡
Sipërfaqe Neto:
150 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Bosh
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja