Dubleks ne Shitje Ne Rrugen Ferrit Xhajko ne Tirane
160 000 €
Data e publikimit: June 3, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65376
dublex-ne-shitje-1.jpg
dublex-ne-shitje-2.jpg
dublex-ne-shitje-4.jpg
dublex-ne-shitje-5.jpg
dublex-ne-shitje-8.jpg
dublex-ne-shitje-7.jpg
dublex-ne-shitje-9.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Prane Ish Restorant Durresit , ne Rrugen Ferrit Xhajko , shitet Dubleks me siperfaqe 113.5m2 kati i 5-6 i nje pallati ekzistues, me Hipotek. Kati i 5 organizohet nga salloni , kuzhine me vete , dhome gjumi , 2 tualet , ballkon i mbyllur. Kati i 6 organizohet nga 2 dhoma gjumi , nje depo , tualet dhe ballkon. Kati i 5 eshte i shtruar me parket totalisht dhe kondicioner ne cdo ambjent , ndersa ne katin e 6 parket dhe sistem qendror ngrohje/ftohje. Shitet si ne foto

Shtëpia në këtë moment është e dhënë me qira për vajza (mini konvikt) dhe si të ardhur nxjerr 90,000 të reja në muaj.

Shitet : 160.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
113 ㎡
Tualete:
3
Kati:
5
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 5|Kati>kati 6|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja