Dublex me qera 5+2 tek Don Bosko ne Tirane
750 €
Data e publikimit: January 23, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65747
dublex-3-1.jpeg
dublex-2-1.jpeg
dublex-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Eshref Frasheri, jepet me qera dublex, ne shtepi private me siperfaqe 120m2, kati i 2. Ambjenti organizohet nga soxhorno, 5 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Dublexi ka te perfshir dhe post parkim .

Jepet 750 euro me qera.

Specifikimet
Dhoma:
5
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Kati>kati 2|Kuzhine|Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

800 €
Fatjana Cukali