Dupleks me Qera ne Don Bosko Tirane
600 €
Data e publikimit: July 8, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65414
dupleks-me-qera-ne-don-bosko-3.jpeg
dupleks-me-qera-ne-don-bosko-1.jpeg
dupleks-me-qera-ne-don-bosko-4.jpeg
dupleks-me-qera-ne-don-bosko-7.jpeg
dupleks-me-qera-ne-don-bosko-5.jpeg
dupleks-me-qera-ne-don-bosko-2.jpeg
dupleks-me-qera-ne-don-bosko-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Ndrec Ndue Gjoka, afer Fiori Di Bosko, jepet me qera Apartament dupleks, me siperfaqe 130 m2, kati pare dhe dyte ne nje shtepi private, e mobiluar. E pershtatshme edhe per Zyra !

Jepet me Qera 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
130 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati perdhe|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi