Duplex Ne Shitje Tek Stadiumi Dinamo
Stadiumi Dinamo
239 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 8, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  69128
Duplex ne shitje tek stadiumi dinamo (1)
Duplex ne shitje tek stadiumi dinamo (2)
Duplex ne shitje tek stadiumi dinamo (3)
Duplex ne shitje tek stadiumi dinamo (4)
Duplex ne shitje tek stadiumi dinamo (5)
Duplex ne shitje tek stadiumi dinamo (6)
Duplex ne shitje tek stadiumi dinamo (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Duplex Ne Shitje Tek Stadiumi Dinamo Rruga Njazi Demi. Duplexi ka siperfaqe 157m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim. Organizohet nga 4 dhoma , dy banjo, e dy soxhorno. Mund te ndahet ne dy apartamente, apo te riorganizohet ne forma te tjera te pershtatshme per banim apo biznes. Zona ne te cilen ndodhet Duplexi te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese apo biznes sa me komod. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 239000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
4
Sipërfaqe Bruto:
157 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

rruga dibres
135 000 €
Fatjana Cukali