Dyqan me qera prane pallatit me shigjeta ne Tirane
350 €
Data e publikimit: October 24, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65540
dyqan-me-qera-pallati-me-shigjeta-1.jpg
dyqan-me-qera-pallati-me-shigjeta-2.jpg
dyqan-me-qera-pallati-me-shigjeta-3.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Bajram Curri ,prane pallatit me shigjeta jepet me qera dyqan , me siperfaqe 50m2 , kati perdhe. Dyqani organizohet ne 1 ambjent open space dhe tualet .

Jepet 350 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
50 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Shkelqim Fusha
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Ali Demi
350 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

650 €
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Petro Nini Luarasi
1 100 €
Fatjana Cukali

Qera

2 000 €
Bajram Alldervishi