Dyqan me Qera Tek Shkolla 4 Deshmoret ne Tirane
690 €
Data e publikimit: January 19, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65730
dyqan-me-qera-Riza-Cerova-2.jpg
dyqan-me-qera-Riza-Cerova-4.jpg
dyqan-me-qera-Riza-Cerova-5.jpg
dyqan-me-qera-Riza-Cerova-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Riza Cerova , prane shkolles 4 Deshmoret , disponojme per qera ambjent komercial, me siperfaqe 137 m2 + 50m2 verande qe mund te perdoret ne favor te biznesit, kati zero , mbi garazhde, me lartesi 4m, open space dhe 2 tualete. Dyqani eshte me vetrata dopio xham qe mbyllen me qepen , ka linje 3 fazore , dhe tavane te varura.  Dyqani eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh , si magazinim , depo farmaceutike , lokal bilardo , ambjente prodhimi , zyra.

Jepet me Qera 690 Euro ( pa taksa )

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
137 ㎡
Tualete:
2
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Astir
300 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Ali Demi
350 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

650 €
Bajram Alldervishi

Qera

1 100 €
Eneo Kajo

Qera

2 000 €
Bajram Alldervishi