Dyqan me Qira Myslym Shyri Tirane
Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Data e publikimit: June 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68286
dyqan me qera te myslym shyri (3)
dyqan me qera te myslym shyri (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Mujo Ulqinaku, disponojme per qira dyqan me siperfaqe 35 m2, kati perdhes, totalisht i restauruar, bosh.Organizohet nga nje ambjent open space dhe tualeti.

Jepet me Qira 400  Euro (neto)

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
35 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Astir
300 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi