Dyqan me Qira ne Pazari i Ri Tirane
Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Data e publikimit: June 18, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67088
57230981-08bc-4102-8a70-87f55b773adb
3c504eab-c863-4aca-8566-5c9b854250c4

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Qemal Stafa, disponojme per qera dyqan me siperfaqe 25 m2, kati zero. Organizohet nga nje ambjent open space dhe tualeti.

Jepet me Qira 350 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
25 ㎡
Sipërfaqe Neto:
22.32 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Ashensore
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Shkelqim Fusha
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga Petro Nini Luarasi
1 100 €
Fatjana Cukali

Qera

rruga dibres
1 500 €
Fatjana Cukali