Dyqan me Qira Kompleksi Zirkon Tirane
2 000 €
Data e publikimit: February 28, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65138
dyqan-me-qera-te-zirkoni-1.jpeg
dyqan-me-qera-te-zirkoni-2.jpeg
dyqan-me-qera-kompleksi-zirkon.png
dyqan-me-qera-te-zirkoni-4.jpeg
dyqan-me-qera-te-zirkoni-3.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Kongresi i Manastirit, Kompleksi Zirkon, jepet me qira Dyqan, siperfaqe 131 m2, kati zero(perdhe), bosh.Organizohet ne ambjent open space, tualet. Ambjenti eshte 5,5m i  larte dhe mund te ndahet dhe me mezanine (ndarje me konstrukt hekuri, dupleks ). I pershtatshem per aktivitete te ndryshme komerciale, bar restorant, zyra , klinika etj. Mundesi parkimi !

Jepet me Qira 2000 Euro/muaj

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
130.3 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Bosh|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Shkelqim Fusha
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Ali Demi
350 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

650 €
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Petro Nini Luarasi
1 100 €
Fatjana Cukali

Qera

rruga dibres
1 500 €
Fatjana Cukali