Dyqan me Qira tek Arlis Tirane
Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Data e publikimit: July 8, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69137
dyqan-me-qera-tek-farmacia-10-kompleksi-arlis
dyqan-me-qera-tek-farmacia-10-kompleksi-arlis (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis, disponojme per qira dyqan me siperfaqe 60 m2, kati perdhes, bosh. Organizohet nga nje ambjent open space dhe tualeti.

Jepet me Qira 1000  Euro.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
60 ㎡
Sipërfaqe Neto:
60 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Shkelqim Fusha
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga Petro Nini Luarasi
1 100 €
Fatjana Cukali

Qera

rruga dibres
1 500 €
Fatjana Cukali