Dyqan Me Qira Tek Drejtoria e Pergjithshme e Policise Se Shtetit Tirane
Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 27, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68816
Dyqan me qira tek Bulevardi Bajram Curri (1)
Dyqan me qira tek Bulevardi Bajram Curri (2)
Dyqan me qira tek Bulevardi Bajram Curri (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Dyqan Me Qira Tek Drejtoria e Pergjithshme e Policise Se Shtetit Tirane. Dyqani ka siperfaqe 50m2 dhe ndodhet ne katin perdhe buze rruge. Organizohet nga nje hapsire openspace dhe nje tualet, me fasade xhami, ne menyre qe reklamimi i nje biznesi te jete sa me i qarte.

Qira 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
50 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Shkelqim Fusha
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga Petro Nini Luarasi
1 100 €
Fatjana Cukali

Qera

rruga dibres
1 500 €
Fatjana Cukali