Dyqan me Qira Xhamia e Tabakeve Tirane
650 €
Data e publikimit: April 24, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65144
dyqan-per-qera-ose-shitje-3.jpeg
dyqan-per-qera-ose-shitje-1.jpeg
dyqan-per-qera-ose-shitje-4.jpeg
dyqan-per-qera-ose-shitje-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Shyqyri Ishmi, afer Xhamise se Tabakeve, jepet me qera Dyqan (gjusme bodrum)me siperfaqe 130 m2.Organizohet ne ambjent open space, depo dhe tualet. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, ka funksionuar si market. Me hipoteke.

Dyqani eshte edhe ne shitje me nje cmim 1800 euro/m2 !

Jepet me Qira 650 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
130 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Bosh|Hipotek|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Astir
300 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Ali Demi
350 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

1 100 €
Eneo Kajo

Qera

2 000 €
Bajram Alldervishi

Qera

rruga dibres
1 500 €
Fatjana Cukali