Dyqan ne Shitje Ali Demi Tirane
Fusha Ali Demi
200 000 €
Data e publikimit: May 30, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67309
dqan ne ali dem

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Ali Demi, prane fushes se sportit, disponojme per shitje dyqan me siperfaqe 66.6 m2 neto, ne nje pallat te vitit 2023, ne proces hipotekimi. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe organizohet ne nje hapsire open space.

Shitet 200000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
66.6 ㎡
Sipërfaqe Neto:
66.6 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Hipoteka në Proçes
Karakteristikat
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
1 900 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

mihal grameno
138 000 €
Fatjana Cukali