Dyqan Ne Shitje Midis Rr.Myslym Shyrit Dhe Rr.Kavajes
150 000 €
Data e publikimit: December 15, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65646
dyqan-ne-shitje-misdis-myslym-shyrit-dhe-rruges-se-kavajes-2.jpeg
dyqan-ne-shitje-misdis-myslym-shyrit-dhe-rruges-se-kavajes-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Dyqan Ne Shitje Midis Rr.Myslym Shyrit Dhe Rr.Kavajes. Dyqani ka siperfaqe 51m2 , me nje tualet ,me hipoteke dhe rivleresim. Aktualisht i lene me qira. Orientim Lindje-Veri-perendim.

Shitet 150000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
51 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore|Bosh|Hipotek|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>kondicioner|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo