Dyqan ne shitje Qender ne Tirane
Rruga Puntoret e Rilindjes
320 000 €
Data e publikimit: May 16, 2022
Ne Shitje
ID e pronës:  64579
Dyqan-qender-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Qender, prane Parlamentit, shitet dyqan, me  siperfaqe 40m2, kati o. Dyqani eshte open space dhe disponon 1 tualet . Ofron mundesi shume te mire reklamimi pasi ka dy vetrata xhami . Prona disponon dekumentacion te rregullt Hipotekor.

Shitet 320 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
40 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo