Dyqan ne shitje tek Shkolla 4 Deshmoret ne Tirane
253 500 €
Data e publikimit: January 19, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65731
dyqan-me-qera-Riza-Cerova-5.jpg
dyqan-me-qera-Riza-Cerova-4.jpg
dyqan-me-qera-Riza-Cerova-2.jpg
dyqan-me-qera-Riza-Cerova-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Riza Cerova , prane shkolles 4 Deshmoret , disponojme per shitje ambjent komercial, me siperfaqe 137 m2 + 50m2 verande qe mund te perdoret ne favor te biznesit, kati zero , mbi garazhde, me lartesi 4m, open space dhe 2 tualete. Dyqani eshte me vetrata dopio xham qe mbyllen me qepen , ka linje 3 fazore , dhe tavane te varura.  Dyqani eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh , si magazinim , depo farmaceutike , lokal bilardo , ambjente prodhimi , zyra.

Shitet : 253.500

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
137 ㎡
Tualete:
2
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
1 900 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo

Shitet

60 000 €
Eneo Kajo

Shitet

390 000 €
Fatjana Cukali