Shitet dyqan tek Emerald Center ne Tirane
423 000 €
Data e publikimit: November 17, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65588
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-9.57.11-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-9.57.27-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tek Emerald Center shitet dyqan i sapo investuar. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje qendre tregetare 11 kateshe ,ndertim i vitit 2022. Siperfaqe bruto 88m2 dhe neto 80 m2. Dyqani eshte i mobiluar dhe ka orientim jug-lindje. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 423 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
88 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Hipotek|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo