Dyqane ne Shitje Ministrija e Jashtme Tirane
1 €
Data e publikimit: February 1, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65143
WhatsApp-Image-2023-01-16-at-10.50.52.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ministrija e Jashtme, disponojme Duqane per shitje te planimetrive dhe siperfaqeve te ndryshme. Dyqanet ndodhen ne katin e pare(mbi garazhde) te nje pallati te ri . Shiten te ndara ose se bashku, ne varesi te kerkesave te klienteve. Te pershtatshem per dyqane, zyra, njesi komerciale etj. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shiten me 1600 Euro/m2

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
1 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ballkon|Bosh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo