Garsoniere me qera Brryli ne Tirane
427 €
Data e publikimit: April 29, 2024
Me Qera
ID e pronës:  64268
Garsoniere-me-qera-Brryli-3.jpeg
Garsoniere-me-qera-Brryli-5.jpeg
Garsoniere-me-qera-Brryli-1.jpeg
Garsoniere-me-qera-Brryli.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Brryli, jepet me qera Garsoniere, siperfaqja 35m2, kati 4 pallat egzistues. Organizohet nga ambienti i ndenjes bashke me ambientin e fjetjes, ballkon, tualet.

Jepet me qera 43 000 Leke

Paradhenie qeraja e muajt te pare dhe te fundit dhe 1 garanci

 

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
35 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ballkon|Kati>kati 4|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja