Garsoniere ne Shitje tek 21 Dhjetori ne Tirane
Kompleksi Kontakt
78 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 24, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  64627
Garsoniere-me-qira-te-kompleksi-Kontakt-5.jpg
Garsoniere-me-qira-te-kompleksi-Kontakt-2.jpg
Garsoniere-me-qira-te-kompleksi-Kontakt-1.jpg
Garsoniere-me-qira-te-kompleksi-Kontakt-3.jpg
Garsoniere-me-qira-te-kompleksi-Kontakt-7.jpg
Garsoniere-me-qira-te-kompleksi-Kontakt-6.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

21 Dhjetori, kompleksi Kontakt, shitet garsoniere, me siperfaqe 30.1 m2, kati i 10 me ashensor. Garsonieria organizohet nga ambienti i fjetes+gatimit, tualet dhe ballkon. Ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore, totalisht e kompletuar, shtruar me parket dhe disponon kondicioner.

Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 78 000 Euro

Shitet vetem me Cash.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
30.1 ㎡
Sipërfaqe Neto:
26.9 ㎡
Tualete:
1
Kati:
10
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi