Godine 5-Kateshe me Qira Rruga Bardhyl Tirane
Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Data e publikimit: June 26, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68807
godine bisnesi me qira te rruga bardhyl (4)
godine bisnesi me qira te rruga bardhyl (2)
godine bisnesi me qira te rruga bardhyl (3)
godine bisnesi me qira te rruga bardhyl (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Bardhyl, disponojme per qira Godine Bisnezi. Godina organizohet ne 5 kate  dhe nje kat bodrum(-1). Kati nentoke eshte 157 m2, katet nga 2 deri ne katin e 5 jane 141 m2 dhe kati 6 eshte 151 m2. Kati -1 organizohet ne 4 ambjente dhe tualet. Katet 2-5 organozohen nga 6 ambjente pune dhe 2 tualete. Kati 6 organizohet nga 2 ambjente dhe 1 tualet. Godina eshte e paisur me ashensor, sistem kundra zjarrit, sistem kamerash, sisteme aspirimi dhe kondicionimi, sisteme alarmi, linje interneti, linje 3-fazore per secilin kat, gjenerator i cili futet atomatikisht ne pune, uje 24 ore, parkim per 6-7 makina etj. Godina jepet me qira e gjitha ose e ndare me kate sipas kerkesave te klienteve.

Kerkohet pagesa e muajit te pare dhe 3 muaj garanci !

Jepet me Qira 12 Euro/m2 Bruto (bashke me tvsh)

Specifikimet
Dhoma:
7
Sipërfaqe Bruto:
731 ㎡
Tualete:
5
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi