Jepen Dy Ambiente Biznesi me Qira Ngjitur Me Njera -Tjetren Ne Laprake
800 €
Data e publikimit: January 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65685
zyra-me-qira-ne-laprake-ngjitur-me-Gjykaten-Administrative-1.jpeg
zyra-me-qira-ne-laprake-ngjitur-me-Gjykaten-Administrative-2.jpeg
zyra-me-qira-ne-laprake-ngjitur-me-Gjykaten-Administrative-3.jpeg
zyra-me-qira-ne-laprake-ngjitur-me-Gjykaten-Administrative-4.jpeg
zyra-me-qira-ne-laprake-ngjitur-me-Gjykaten-Administrative-5.jpeg
zyra-me-qira-ne-laprake-ngjitur-me-Gjykaten-Administrative-6.jpeg
zyra-me-qira-ne-laprake-ngjitur-me-Gjykaten-Administrative-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepen Dy Ambiente Biznesi me Qira Ngjitur Me Njera -Tjetren Ne Laprake. Ambienti pare ka siperfaqe 50m2 dhe jepet me qira 500 mije leke . Ambienti dyte ka siperfaqe 20m2 dhe jepet 300 mije leke . Ndodhen buze rruge kryesore ne rrugen Lord Bajron ,ambiente me kurbatura te rregullta . Qira 50m2 – 500 mje leke

Qira 20m2 – 300 mije leke

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
69 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Hipotek|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali