Apartament 2+1 Me Qira Tek Liqeni i Thate ne Tirane
650 €
Data e publikimit: December 18, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65653
qera-te-liqeni-5.jpeg
qera-te-liqeni-3.jpeg
qera-te-liqeni-2.jpeg
qera-te-liqeni-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tek Liqeni, ne Rrugen Peti jepet me qera apartament me siperfaqe 96m2, kati 4 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, i gjithe me parket. Orientim Jug-Lindje.

Apartamenti disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.

Jepet me Qira 650 Euro ne Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
96 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati 4|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli