Apartament 2+1 me qera tek Pazarit i Ri ne Tirane
Pazari i Ri
800 €
/Muaj
Data e publikimit: June 14, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68424
3ff6654d-2ebf-495a-bcac-e3f44a2fbb85
7ed5cc5e-cd28-42d0-b092-3d0a4f8e9432
9cc983c4-676d-49f0-ad9b-c953ec201a92
85cb7487-997d-4b96-97d1-98783af0227b

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Pazari i Ri , prane qendres Stefan , jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2, kati i 2 . Apartameti organizohet nga soxhorno 2 dhoma gjumi, tualet  dhe 2 ballkone. Jepet i mobiluar ne menyren bashkohore. Ofrohet si ne Foto.

Jepet me qera 800 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
135 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja