Jepet apartament me qera 2+1 tek Pazari i Ri
Rruga Qemal Stafa
650 €
/Muaj
Data e publikimit: January 22, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65737
apartament-tek-qemal-stafa1.jpg
apartament-tek-qemal-stafa2.jpg
apartament-tek-qemal-stafa3.jpg
apartament-tek-qemal-stafa4.jpg
apartament-tek-qemal-stafa5.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Qemal Stafa jepet me qera apartamenti 2+1+2 ballkone me siperfaqen 85m2, kati i 3 me ashensor . Apartameti organizohet nga soxhorno 2 dhoma gjumi, tualet  dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i rinovuar dhe  me nje mobilim bashkekohor.

Jepet me qera 650 euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
85 ㎡
Sipërfaqe Neto:
85 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Joklin Persi
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja