Jepet Kati i Pare 3+1 i Nje Vile Me Qira Tek Ish Parku i Autobuzave
Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Data e publikimit: July 9, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69159
Jepet kati i pare 3+1 me qira i nje vile tek Ish Parku i Autobuzave (1)
Jepet kati i pare 3+1 me qira i nje vile tek Ish Parku i Autobuzave (2)
Jepet kati i pare 3+1 me qira i nje vile tek Ish Parku i Autobuzave (3)
Jepet kati i pare 3+1 me qira i nje vile tek Ish Parku i Autobuzave (4)
Jepet kati i pare 3+1 me qira i nje vile tek Ish Parku i Autobuzave (5)
Jepet kati i pare 3+1 me qira i nje vile tek Ish Parku i Autobuzave (6)
Jepet kati i pare 3+1 me qira i nje vile tek Ish Parku i Autobuzave (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepet Kati i Pare 3+1 i Nje Vile Me Qira Tek Ish Parku i Autobuzave Rruga Keli Kodheli. Apaartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka siperfaqe 90m2. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku ,me pjesen e gatimit 3 dhoma nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 50000 Leke

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
90 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

rruga dibres
600 €
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Urani Pano
2 500 €
Eneo Kajo