Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Bar-Kafe Tek Kompleksi Kontakt Rruga Ndre Mjeda
Ndre Mjeda
600 €
/Muaj
Data e publikimit: July 11, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69239
Lokal Me Qira tek Kompleksi Kontakt (1)
Lokal Me Qira tek Kompleksi Kontakt (2)
Lokal Me Qira tek Kompleksi Kontakt (3)
Lokal Me Qira tek Kompleksi Kontakt (4)
Lokal Me Qira tek Kompleksi Kontakt (5)
Lokal Me Qira tek Kompleksi Kontakt (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Bar-Kafe Tek Kompleksi Kontakt Rruga Ndre Mjeda. Lokali ka siperfaqe 150m2 , i ndare ne 120m2 hapsire e brendshme dhe 30m2 verande. Lokali eshte funksional me klientele te rregullt i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme dhe biznesi kushton 7000 Euro. Zona ne te cilen ndodhet lokali te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje biznes sa me komod.

Qiraja e Lokalit Bosh 600 Euro

Me te gjitha Paisjet 7000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
150 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Bosh
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

rruga durresit
1 800 €
Fatjana Cukali