Zyre Me Qira Kompleksi Kontakt Ne Tirane
500 €
Data e publikimit: November 16, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65577
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-11.48.25-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-11.48.26-AM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-11.48.26-AM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-11.48.26-AM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-11.48.26-AM-4.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-11.48.26-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepet Me Qira Zyre  Te Kompleksi Contakt   Me Siperfaqe  65m2  . Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 7 katesh , me ashensor . Organizohet nga koridori shperndares , dy  ambiente i bollshem dhe nje tualet .Mund te perdoret per zyra te ndryshme si :zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie etj .Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Shuma e qerase eshte e percaktuar ne vleren neto .                                                                                                                        Qera 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
65 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Parket
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali