Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge Shkolla E Bashkuar 300 Euro Tirane
300 €
Data e publikimit: November 17, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65587
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-9.23.31-AM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-9.23.31-AM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-9.23.31-AM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-9.23.31-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge Shkolla E Bashkuar Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje ndertese dy kateshe te sapo investuar . Siperfaqja e dyqanit eshte 35m2 .Organizohet nga nje hapsire e bolleshme dhe tualeti . Orientohet nga lindja . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .                                                                                                                       Qira 300 euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
35 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Bosh|Garazh|Hipotek|Kati>kati 1|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Shkelqim Fusha
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga e Dibres
1 000 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Qemal Stafa
350 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

21 Dhjetori
2 600 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Ali Demi
350 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

650 €
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga Petro Nini Luarasi
1 100 €
Fatjana Cukali

Qera

2 000 €
Bajram Alldervishi