Jepet Me Qira Kati I 3 I Nje Vile Tek Ekonomiku
Ekonomiku
600 €
/Muaj
Data e publikimit: May 31, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67513
WhatsApp Image 2024-05-31 at 3.13.34 PM (1)
WhatsApp Image 2024-05-31 at 3.13.34 PM (2)
WhatsApp Image 2024-05-31 at 3.13.34 PM (3)
WhatsApp Image 2024-05-31 at 3.13.34 PM (4)
WhatsApp Image 2024-05-31 at 3.13.34 PM (5)
WhatsApp Image 2024-05-31 at 3.13.34 PM (6)
WhatsApp Image 2024-05-31 at 3.13.34 PM

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepet Me Qira Kati I 3 I Nje Vile Tek Ekonomiku Rruga 3 Vellezrit Kondi. Ka siperfaqe 100m2. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, 2 dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Hyrje totalisht e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha paisjet, panel diellor. Zona ne te cilen ndodhet vila te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Sipërfaqe Neto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

rruga dibres
600 €
Fatjana Cukali