Jepet Me Qira Kati i 3 I Nje Vile Tek Vilat Amerikane
500 €
Data e publikimit: March 4, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65888
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-1.jpeg
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-4.jpeg
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-7.jpeg
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-8.jpeg
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-9.jpeg
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-5.jpeg
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-6.jpeg
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-3.jpeg
Tek-Vilat-Amerikane-jepet-kati-i-3-i-nje-vile-me-qira-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepet Me Qira Kati i 3 I Nje Vile Tek Vilat Amerikane. Ka siperfaqe totale 100m2. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit dhe oxhak, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, nje tualet dhe nje ballkon.Orientim Lindje.

Qira 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja