Jepet Me Qira Kati I Trete I Nje Vile Rruga Oso Kuka Prane Vilave Amerikane
Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 3, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67894
Jepet Me qira kati i 3 i nje vile Rruga Oso Kuka prane vilave Amerikane (1)
Jepet Me qira kati i 3 i nje vile Rruga Oso Kuka prane vilave Amerikane (2)
Jepet Me qira kati i 3 i nje vile Rruga Oso Kuka prane vilave Amerikane (3)
Jepet Me qira kati i 3 i nje vile Rruga Oso Kuka prane vilave Amerikane (4)
Jepet Me qira kati i 3 i nje vile Rruga Oso Kuka prane vilave Amerikane (5)
Jepet Me qira kati i 3 i nje vile Rruga Oso Kuka prane vilave Amerikane (6)
Jepet Me qira kati i 3 i nje vile Rruga Oso Kuka prane vilave Amerikane (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Jepet Me Qira Kati I Trete I Nje Vile Rruga  Oso Kuka Prane Vilave Amerikane. Hyrja  ka siperfaqe 160m2, ndodhet ne katin e trete Te Viles . Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes, sebashku me pjesen e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ballkone.

Qira 400 euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
160 ㎡
Sipërfaqe Neto:
160 ㎡
Tualete:
3
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Elbasanit
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

rruga dibres
600 €
Fatjana Cukali