Zyre me qera tek Rruga e Elbasanit ne Tirane
1 000 €
Data e publikimit: November 21, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65601
WhatsApp-Image-2023-11-21-at-9.08.43-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-21-at-9.08.43-AM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-21-at-9.08.43-AM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-21-at-9.08.42-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Elbasanit prane Shisha Room jepet me qera zyre me siperfaqe 120 m2, kati 3 pallat i ri me ashensor. Zyra eshte e organizuar nga 4 ambjente pune, me kondicioner dhe vetrata xhami qe e ben te mundur reklamimin e biznesit.

Jepet me qira 1 000 euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Ashensore|Ballkon|Bosh|Hipotek|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Myslym Shyri
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Zogu Pare
470 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali