Kapanon me qira ne Vaqarr
6 000 €
Data e publikimit: April 27, 2022
Me Qera
ID e pronës:  64530
Kapanon-per-qira-ne-Vaqarr-2.jpg
Kapanon-per-qira-ne-Vaqarr-3.jpg
Kapanon-per-qira-ne-Vaqarr-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Vaqarr, prane restorant Keshtjella, jepet me qira kapanon, me siperfaqe 4500 m2 nga ku 2.000 m2 eshte sip ndertimi. Kapanoni ndahet ne dy kate, kati i 1 ka lartesi prej 6.2 m dhe kati i 2 me lartesi 5.5 m. Kapanoni ka 2 tualete dhe 1 ashensor industrial. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: magazina, showroom, etj,. Ne cmim jane te perfshira dhe taksat.

Jepet me qira 6.000 Euro ne Muaj bruto.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
4500 ㎡
Tualete:
2
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Astir
800 €
Eneo Kajo

Qera

6 800 €
Bajram Alldervishi

Qera

800 €
Eneo Kajo

Qera

400 €
Eneo Kajo

Qera

Autostrada Tirane-Durres
8 000 €
Eneo Kajo